AgaStudio Grójec | fryzjer damski, męski i dziecięcy

Sprawdź, jakie usługi oferuję!

Strzyżenie

Fryzjer - strzyżenie damskie, męskie i dziecięce. Razem stworzymy wyjątkową fryzurę, z dbałością o każdy szczegół. By Twoje włosy układały się perfekcyjnie w każdej sytuacji!

Czesanie okolicznościowe

Stylizacja fryzur okolicznościowych - upięcia Panny Młodej, warkocze, fale, loki, koki... Bądź piękna i zadbana w tym ważnym dniu!

Koloryzacja, ombre, sombre, baleyage

koloryzacja z marką MATRIX!  Dzięki tak kompleksowemu zabiegowi, Twoje włosy utrzymają kolor i zachowają blask znacznie dłużej.

Modelowanie

Stylizacja włosów z użyciem wysokiej jakości kosmetyków marki MATRIX pozwala uzyskać długotrwały efekt świeżo ułożonej i naturalnej fryzury.

Prostowanie keratynowe włosów

pracuję na kosmetykach marki TUTANAT, dzięki czemu mogę dać Ci gwarancję skuteczności zabiegu do 6 miesięcy. Kosmetyki keratynowe TUTANAT są jednymi z nielicznych na rynku, które nie zawierają rakotwórczego formaldehydu, dlatego zabieg jest bezpieczny dla Twojego zdrowia.

Terapia ozonowa z sauną LIFE BOOSTER i marką BIOLAGE

Kompleksowe nawilżenie i regeneracja dla Twoich włosów po zabiegach koloryzacji i dla włosów wysuszonych, zniszczonych. Sauna ozonowa wspiera działanie kosmetyków stosowanych do regeneracji włosów jak: ampułki, maski i odżywki.

Kontakt

Tel: 502-695-819
E-Mail: kontakt@aga-studio.pl

Godziny otwarcia

Pon – Pt
9:00 – 18:00
Sobota
8:00 – 15:00

Adres

Studio fryzjerskie AgaStudio
Grójec, ul. Armii Krajowej 1
© 2018 AgaStudio - fryzjer Grójec. Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja TIMEDIA.PL